Kviečiame balsuoti pakartotiniuose seniūnaičių rinkimuose!

Petrašiūnų, Palemono ir Amalių seniūnaičių rinkimai galima balsuoti atvykus į seniūniją 2019 m. spalio 7–11 d. imtinai Petrašiūnų seniūnijoje (R. Kalantos g. 57, tel. 37 06 68) pirmadienį-antradienį, nuo 8 iki 12 val. ir nuo 12.45 iki 17 val.; trečiadienį-ketvirtadienį, nuo 8 iki 12 val. ir nuo 12.45 iki 19.30 val.; penktadienį nuo 8 iki 12 val. Šių seniūnaitijų gyventojai savo valią gali išreikšti seniūnaičių rinkimams skirtoje interneto svetainėje: http://seniunaiciai.kaunas.lt. Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, 70 metų ir vyresni, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti balsuoti rinkėjai iš anksto balsuoti ir namuose. Norintys balsuoti namuose turi užsiregistruoti telefonu (8-37) 37 06 68 spalio 7-8 dienomis. Balsavimas namuose vyks rugsėjo 9-10 dienomis.

Kandidatai į Petrašiūnų seniūnijos seniūnaičius pagal seniūnaitijas (su kandidatų gyvenimo aprašymais galite susipažinti atvykę į seniūniją):

Petrašiūnų seniūnaitijos kandidatai į seniūnaičius:

1. Brigita Bingelytė

Palemono seniūnaitijos kandidatai į seniūnaičius:

1. Valdimaras Moliejus

Amalių seniūnaitijos kandidatai į seniūnaičius:

1. Pranas Grebliauskas

Naujasodžio seniūnaitija nepasiūlė jokio kandidato seniūnaičių rinkimams.

Daugiau informacijos apie kandidatus rasite interneto svetainėje adresu http://seniunaiciai.kaunas.lt

Kviečiame balsuoti!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content