Kviečiame balsuoti pakartotiniuose Baršausko seniūnaitijos seniūnaičių rinkimuose

Kandidatai į Gričiupio seniūnijos Baršausko seniūnaitijos seniūnaičius:

Rūta Pukanasė

Informuojame, kad seniūnaičiai renkami balsavimo būdu – gyventojams balsuojant elektroninėmis ryšio priemonėmis internetu arba pildant popierinius balsavimo lapus Gričiupio seniūnijos patalpose. Neįgalieji, dėl ligos laikinai nedarbingi, 70 metų ir vyresni, dėl sveikatos būklės negalintys atvykti balsuoti rinkėjai iš anksto užsiregistravę tel. +370 (37) 45 13 33 galės balsuoti ir namuose.

Balsavimas pakartotiniuose rinkimuose, pildant balsavimo lapus, vyks Gričiupio seniūnijos patalpose Gričiupio g. 11, Kaunas, lapkričio 11–15 d. d. imtinai:

I, II       8–12 val.   12.45–17 val.

III, IV  8–12 val.   12.45–19.30 val.

V           8–12 val.

Daugiau informacijos apie seniūnaičių rinkimus: seniunaiciai.kaunas.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content