KVIEČIAME ATSILIEPTI SAVININKUS IR ASMENIS, TURINČIUS TURTINIŲ TEISIŲ Į ŠĮ TURTĄ

Kauno miesto savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyrius vykdo neeksploatuojamų, paliktų be priežiūros transporto priemonių, kurios neturi savininkų (ar kurių savininkai nežinomi), pripažinimo bešeimininkiu turtu procedūras.

             Žemiau pateikiamas iš bendrojo naudojimo vietų nuvežtų ir Savivaldybės žinioje šiuo metu saugomų transporto priemonių sąrašas.

             Kviečiame atsiliepti šių transporto priemonių savininkus ar kitus asmenis, turinčius į jas turtinių teisių. Pasiteirauti dėl transporto priemonių grąžinimo tvarkos galite telefonu (8 37) 20 16 62 arba el. paštu viesosios.tvarkos.skyrius@kaunas.lt“.

             VW GOLF (mėlyna), valst Nr. ECE314, nuvežimo data 2022-05-09, (iš Elektrėnų g. 8N)

             CHEVROLET MATIZ (mėlyna),  be valstybinio Nr., nuvežimo data 2022-05-13, (iš R. Kalantos g. 10).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content