Kviečiame!

Rugpjūčio 29d. 20:00 val. kviečiame į renginį skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui „Nepriklausomybės gimimas“ Kauno VI forte

Atlikėjai

KAUNO MIESTO SIMFONINIS ORKESTRAS
Vyr. dirigentas Constantine Orbelian (JAV)
vadovas Algimantas Treikauskas
KAUNO VALSTYBINIS CHORAS
Meno vadovas ir vyr. dirigentas Petras Bingelis
RIMANTAS BAGDZEVIČIUS (aktorius)
Dirigentas
PETRAS BINGELIS

Renginio pradžia 17 val.
Dalyvauja Vytauto Didžiojo karo muziejaus edukatoriai, VŠĮ „Kauno tvirtovės parkas“, asociacijos „Kauno tvirtovė“ įgulos, šauliai, jaunieji šauliai, Lietuvos kariuomenė.
Koncertas VI forto vidiniame kieme 20 val.

Programoje
„NEPRIKLAUSOMYBĖS GIMIMAS”
Kompozitorius VIDMANTAS BARTULIS
Video instaliacijos DŽIUGAS KATINAS

Įėjimas nemokamas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content