Kviečiame!

VšĮ “Meda project” jau vienuoliktus gyvavimo metus vykdo emocinių kompetencijų lavinimą visoms mažiaus grupėms. Esame naujos terapinės kultūros – tapybos ant vandens – autoriai ir pradininkai Lietuvoje.

Kviečiame jus rugsėjo 30 dieną, 18val. atvykti į Kauno Žaliakalnio rajone esančią Minties rato g. 10 ir susipažinti su unikaliomis terapinėmis paslaugomis, kurios bus teikiamos Kauno miesto šeimoms. Paslaugos bus teikiamos 100 metų senumo, buvusios Smetonos laikų Kauno Filharmonijos solistės Garunkštytės name.

Atidarymo šventės metu gyvai supažindinsime su Ebru terapija, Svajonių paštu, dailės, vaikų dienos užimtumo veiklomis, dirbtuvėlėmis, reabilitacijos paslaugomis, veiklomis senjorams, specialistų konsultacijomis ir vaikų stovyklomis. Visos šios veiklos vykdomos lavinant žmogaus emocinį intelektą.

 

Kontaktas informacijai – Jurgita, 8 676 88055. Adresas – Minties rato g.10, Kaunas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content