Kviečiamas Žaliakalnio vietos veiklos grupės narių visuotinis susirinkimas

Kovo 1 d. 16:30 val. Žaliakalnio VVG būstinėje, Partizanų g. 5 (Žaliakalnio seniūnijos salė) kviečiamas Kauno miesto Žaliakalnio vietos veiklos grupės narių visuotinis susirinkimas.

 

Darbotvarkė (projektas):

1. Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategijos projektinių pasiūlymų vertinimo ir atrankos vidaus tvarkos aprašo pakeitimų svarstymas ir tvirtinimas.

Pranešėjas: Algimantas Venckus,  projekto „Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategijos įgyvendinimo administravimas“ koordinatorius.

2. Kauno miesto Žaliakalnio VVG 2017 m. veiklos ataskaita.

Pranešėjas: Kauno miesto Žaliakalnio VVG Valdybos pirmininkas Raimondas Krištaponis

3. Kauno miesto Žaliakalnio VVG 2018 m. veiklos programos svarstymas ir tvirtinimas

Pranešėjas: Kauno miesto Žaliakalnio VVG Valdybos pirmininkas Raimondas Krištaponis

4. Kauno miesto Žaliakalnio VVG 2017 m. metinės finansinės atskaitomybės tvirtinimas

Pranešėjas: Kauno miesto Žaliakalnio VVG finansininkė Janina Eidukevičienė

. Kiti einamieji klausimai

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content