Kviečiamas Žaliakalnio vietos veiklos grupės narių visuotinis susirinkimas

KAUNO  MIESTO  ŽALIAKALNIO  VIETOS  VEIKLOS  GRUPĖ

 

Gegužės 29 d. 14.00 val. kviečiamas Kauno miesto Žaliakalnio vietos veiklos grupės narių visuotinis susirinkimas, kuris  vyks nuotoliniu būdu, t. y. balsuojant elektroniniu paštu, t. y. naudojantis programėle ZOOM, arba balsuojant elektroniniu paštu.

 

Darbotvarkė (projektas):

  1. Atnaujintos Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros Strategijos tvirtinimas (dokumento projektas pridedamas).
  2. Kauno m. Žaliakalnio VVG finansinės ataskaitos tvirtinimas.(dokumentų projektas pridedamas.
  3. Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategijos vietos plėtros projektinių pasiūlymų vertinimo ir atrankos vidaus tvarkos aprašo, Veiksmų 1.2.3. ir 1.2.5 projektinių pasiūlymų atrankos kriterijų, Kvietimo lapo tvirtinimas .

1 klausimas Žaliakalnio VPS_atnaujinta po keitimo

2 klausimas FA_už_2019 (2) 3 klausimas Žaliakalnio VVG_Tvarkos aprašas

3 klausimas Kvietimų planas

3 klausimas Kvietimo lapas 3 klausimas Atrankos kriterijai_125 veiksmui

3 klausimas Atrankos kriterijai_123 veiksmui

3 klausimas Žaliakalnio VVG_Tvarkos aprašas

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content