Kviečiamas Žaliakalnio vietos veiklos grupės narių visuotinis susirinkimas

KAUNO  MIESTO  ŽALIAKALNIO  VIETOS  VEIKLOS  GRUPĖ

 

 

Balandžio 21 d. 16:00 val. Kviečiamas Kauno miesto Žaliakalnio vietos veiklos grupės narių visuotinis susirinkimas, kuris  vyks nuotoliniu būdu, t. y. balsuojant elektroniniu paštu.

Darbotvarkė (projektas):

  1. VPS įgyvendinimo metinė ataskaita už 2019 m.
  2. Žaliakalnio VVG valdybos naujo nario, atstovaujančio Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociaciją, tvirtinimas ( vietoje a. a. Viliaus Buroko).
  3. Kauno miesto Žaliakalnio VVG 2020 m. veiklos programa
  4. Kauno miesto Žaliakalnio vietos plėtros strategijos keitimas

 

Pirmininko pavaduotojas                                                                           Giedrius Žukas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content