Kviečiama Vilijampolės seniūnijos seniūnaičių sueiga

2024 m. vasario 22 d. (ketvirtadienį) 16:30 val. kviečiame į seniūnaičių sueigą.

 DARBOTVARKĖ:

  1. Dėl sueigos pirmininko rinkimų;
  2. Dėl Vilijampolės seniūnijos 2023 m. veiklos plano įgyvendinimo ataskaitos ir 2024 m. veiklos plano projekto (vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 35 straipsnio 1 dalimi).
  3. Dėl seniūnaičių 2023 m. veiklos ataskaitų ir veiklos krypčių 2024 m. metams (vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 34 straipsnio 1 dalies 6 punktu).
  4. Kiti klausimai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content