Kviečiama Vilijampolės seniūnijos seniūnaičių sueiga

 2023 m. vasario 23 d. (ketvirtadienį) 16:30 val. Vilijampolės seniūnijoje šaukiama į seniūnaičių sueiga.

Darbotvarkė:

  1. Dėl Vilijampolės seniūnijos 2022 m. veiklos plano įgyvendinimo ataskaitos ir 2023 m. veiklos plano projekto (vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 35 straipsnio 1 dalimi).
  2. Dėl seniūnaičių 2022 m. veiklos ataskaitų ir veiklos krypčių 2023 m. metams (vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 34 straipsnio 1 dalies 6 punktu).
  3. Kiti klausimai.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content