KVIEČIA LIETUVOS SPORTO IR SVEIKATINIMO TREČIOJO AMŽIAUS UNIVERSITETAS

Kviečiame studijuoti 50-ies metų ir vyresnius klausytojus, kurie nori įgyti sveikatinimo ir sporto srities žinių bei įgūdžių. Mūsų Universitete ypač daug dėmesio skiriama sveikatinimui ir fiziniam aktyvumui, siūloma papildomai lankyti mankštos ir šiaurietiškojo ėjimo pratybas. Daugiau informacijos rasite:
http://www.lsu.lt/karjeros-ir-kompeteciju-pletotes-centras/treciojo-amziaus-universitetas/aktuali-informacija
Kontaktai: El.p. [email protected], Tel. (8 37) 302642

SKELBIAMAS NAUJŲ TAU STUDENTŲ PRIĖMIMAS! Laukiame Jūsų Lietuvos sporto universiteto Centrinių rūmų 112 kabinete (Sporto g. 6, Kaunas). Prašymai ir dokumentai priimami darbo dienomis 9:00–12:00 ir 13:00–16:00val. iki rugsėjo 25 d. Reikalingi dokumentai: 1. Asmens dokumento kopija (arba padarysime kopiją vietoje). 2. Dokumentų nuotrauka (2 x 4 cm) (arba nufotografuosime vietoje). 3. Sveikatos pažyma (galima pateikti ir vėliau). 4. Prašymas pildomas vietoje. Nauji mokslo metai prasidės 2017 m. spalio 3 d.

2017-2018 Moduliu sarasas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content