Kviečia į popietę: Didžiosios meilės vaisius

1920 metais Lietuvoje buvo įkurta pirmoji techniškoji mokykla – Aukštesnioji technikos mokykla. Tai Kauno technikos kolegijos istorinės ištakos, todėl 2020 m. sausio mėnesį Kolegija pradeda šimtmečio jubiliejinius renginius.

 

Kiekvieną mėnesį renginių ciklo „Istorijos atspindžiai“ metu apžvelgsime Kolegijos praeitį ir dabartį.

 

Sausio 24 d. norėtume pakviesti Žaliakalnio bendruomenės narius į popietę „Didžios meilės vaisius“ iš ciklo „Istorijos atspindžiai: pradžių pradžia.“

Renginys skirtas Aukštesniosios technikos mokyklos (ATM) įkūrimui ir pirmojo direktoriaus Julijono Gravrogko veiklai pažymėti.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content