„Kultūra į kiemus“

Kultūra atkeliauja ir į Studentų g. 11 kiemą !

Šių metų rugpjūčio mėn. 22 d. ( antradienį) 19.00 val.  pievelėje priešais Studentų g. 11 namą, nuo Studentų gatvės pusės, vyks muzikos grupės Kabloonak pasirodymas/koncertas.

Kabloonak muzika yra saugus uostas tiems, kurių pilkąsias ląsteles jau kiek per daug išvargino šaižus miesto ritmas. Užuovėją čia ras tie, kuriems gyvenimo eteryje per daug greičio ir elektros. Ir visai ne dėl to, kad Kabloonak būtų koks nors labai ramus ir tylus lopšinių suokėjas, išdygęs iš Sengirės. Anaiptol. Jautriai poetiškos ir brandžiai sarkastiškos jo kūrybos iškarpos labai tinka ir išlydėjus paskutinius triukšmingo baro lankytojus dar sutrenkti vieną kitą šokį dviese. Nebūtinai net lėtą. Bet dviese. Nes nesvarbu, gyvai ar įraše, visu garsu ar pašnibdždom, Kabloonak yra absoliučiai ir amžinai apie MEILĘ ir už ją.

Grupės vokalistas – Jonas Narbutas ( muzika, žodžiai, vokalas, gitara) jau žinomas atlikėjas, 2019 m. M.A.M.A apdovanojimas – Metų alternatyva ir Metų albumas.

 

Todėl kviečiame visus ir raginame pakviesti savo draugus, į šį puikų vakaro koncertą. Kiekvienas pasirūpinkime savo kėdėmis ar sulankstomais žezlongais, pledukais.

Esate visi laukiami praleisti vakarą kartu.

Dalinkitės info.

Renginys nemokamas.

 

Informaciją pateikė

DNSB Mintis Pirmininkė E. E. Krivickė

 

Kultūra į kiemus_Plakatas_A4

„Kultūra į kiemus“ vyks rugpjūčio 21–31 dienomis Kauno mikrorajonuose. Programą sekite: https://kmn.lt/renginiai/kultura-i-kiemus

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content