Kovo viduryje startuoja vaikų registracija į Kauno mokyklas

Nuo kovo 15 dienos prasidės vaikų registracija į Kauno miesto priešmokyklines ir vidurinio ugdymo programas 2023–2024 metams. Priėmimo į mokyklas tvarka nekinta: kauniečiai turės iki gegužės apsispręsti, kuri ugdymo įstaiga parankiausia jų atžalai. Patogiausia registruoti internetu imokykla.kaunas.lt.

Kaip įprastai, nuo kovo 15 iki gegužės 31 dienos sistemoje vienas vaikas gali būti registruojamas į dvi miesto įstaigas. Jeigu tarp pasirinktų ugdymo įstaigų nėra deklaruotai gyvenamajai vietai priskirtosios mokyklos, informacinė sistema ją pridės automatiškai.

Negalint užpildyti prašymo informacinėje sistemoje, jis gali būti pateiktas tiesiogiai pasirinktoje mokykloje.

 

Plačiau skaitykite : spausti nuorodą >>>

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content