Konkursas „Šviečiantys kiemai”

Kviečiame registruoti savo kiemą (Saugios kaimynystės grupę) konkursui „Šviečiantys kiemai” Kauno miesto Centro seniūnijoje.

Judėjimo „Stabdyk nusikalstamumą” Kauno regiono skyrius įgyvendindamas Kauno miesto Centro seniūnijos teritorijoje projektą „Kiemo ambasadoriai” organizuoja kiemų dekoravimo konkursą „Šviečiantys kiemai”. Konkurso dalyviams nėra jokių specialių reikalavimų. Papuošiame savo kiemo erdvę lauko girliandomis ir šventinėmis dekoracijomis, išsirenkame savo kiemo koordinatorių, nufotografuojame savo kiemą ir atsiunčiame nuotrauką el.paštu [email protected] arba [email protected] Taip pat reikalinga užpildyti laisvos formos registracijos anketą arba parengtą registracijos formą (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeglG_TfgIV1-SZfkZvjLFGaI8N2wSgKd76OvmVxAXAPMsSig/viewform)

Manome, kad konkurso metu aktyviai prisijungs patys kiemų gyventojai, kurie galės pasidžiaugti savo papuoštais namų langais, durimis, įėjimais bei dekoruojami šventiniu laikotarpiu (iki Trijų Karalių išlaikys šias dekoracijas). Užsiregistravęs kiemas bus pažymėtas interaktyviame žemėlapyje, kad  kiekvienas Kauno miesto gyventojas ar svečias galėtų aplankyti kiemą ir pamatyti papuoštus „Šviečiančius kiemus”.

Daugiausia susitraukusių žiūrovų į kiemus ir susirinkusius daugiausiai balsų (socialiniuose tinkluose) 2020-12-14 d. nuotoliniame konkurso baigiamajame etape bus paskelbti konkurso nugalėtojai ir laureatai. Apdovanoti parengtais prizais per nuotolį (su paštomatais arba laikantys reikalavimų). Šiuo konkursu siekiama sukurti jaukią šventinę aplinką Kauno miesto Centro seniūnijoje, kuri šventiniu laikotarpiu nebus patraukli nusikaltėliams ar asocialiems asmenis, nes jie tokių vietų vengia.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content