Konkursas „Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2017 m.”

Gruodžio 14 d., Kauno policijos pareigūnai organizavo konkursą „Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2017 m.“. Kauno apskrities pareigūnai jau ne vienerius metus vykdo saugios kaimynystės projektą. „Džiugiu, jog kiekvienais metais, šių kaimynysčių ne mažėja, o sparčiai daugėja, tai reiškia, jog žmonės stengiasi apsaugoti ne tik save, bet ir kitus aplink gyvenančius asmenis“, – renginio pradžioje sakė Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė.

Saugi kaimynystė – kaimynų bendradarbiavimas, padedant policijai ir kitoms institucijoms bei stiprinant saugumą projekte dalyvaujančių asmenų gyvenamojoje vietovėje. Saugios kaimynystės programa padeda policijos pareigūnams sumažinti vagysčių, įsilaužimų, vandalizmo bei sukčiavimo atvejų skaičių ir netgi mažina Kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių.

Šiais metais aktyviausios saugios kaimynystės konkurse dalyvavo 6 kaimynysčių koordinatoriai. Jie komisijai, tarp kurių buvo ir Kauno miesto Žaliakalnio seniūnijos seniūnas Bronius Girdauskas, turėjo pristatyti, kaip jų kaimynystę pakeitė saugios bendruomenės projektas, kaip kaimynystės nariai bendradarbiauja su policijos pareigūnais, savivaldybės atstovais ir kitomis institucijomis.

Komisijai buvo sudėtinga išrinkti geriausius, kadangi visi atstovai pateikė išties puikius savo kaimynystės rezultatus. Tačiau buvo išrinktos trys šių metų aktyviausios kaimynystės grupės. Trečiąją vietą užėmė Alšėnų bendruomenės centras, Kauno r., kurio koordinatorė yra Greta Baliūnienė. Antroji vieta atiteko Vyčio Kryžiaus g. 24 saugios kaimynystės grupei su koordinatore Vilma Litvaitiene. Pirmąją vietą užėmė A. Strazdo g. 81 ir 83 saugios kaimynystės grupė, kurios koordinatorius buvo Paulius Vasilavičius.

Visus susirinkusius džiugino ir šventinę nuotaiką sukūrė bendruomenės centro „Žaliakalnio aušra” kolektyvas „Gaida”.

 

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content