Konkursas „Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2017 m.“

Ketvirtadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Kauno apskr. VPK) pareigūnai organizavo konkursą „Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2017 m.“ Kauno apskrities pareigūnai jau ne vienerius metus vykdo saugios kaimynystės projektą. „Džiugiu, jog kiekvienais metais, šių kaimynysčių ne mažėja, o sparčiai daugėja, tai reiškia, jog žmonės stengiasi apsaugoti ne tik save, bet ir kitus aplink gyvenančius asmenis“, – renginio pradžioje sakė Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnų veiklos skyriaus viršininkė Agnė Greblikaitė. REKLAMA Saugi kaimynystė – kaimynų bendradarbiavimas, padedant policijai ir kitoms institucijoms bei stiprinant saugumą projekte dalyvaujančių asmenų gyvenamojoje vietovėje. Saugios kaimynystės programa padeda policijos pareigūnams sumažinti vagysčių, įsilaužimų, vandalizmo bei sukčiavimo atvejų skaičių ir netgi mažina Kelių eismo taisyklių pažeidimų skaičių. Šiais metais aktyviausios saugios kaimynystės konkurse dalyvavo 6 kaimynysčių koordinatoriai. Jie komisijai turėjo pristatyti, kaip jų kaimynystę pakeitė saugios bendruomenės projektas, kaip kaimynystės nariai bendradarbiauja su policijos pareigūnais, savivaldybės atstovais ir kitomis institucijomis. Visi atstovai puikiai pristatė savo saugias kaimynystes, džiaugėsi visapusiška policijos pagalba ir bendradarbiavimu aktualiais probleminiais klausimais. Koordinatoriai kalbėjo, jog saugios kaimynystės projektas tikrai labiau apsaugo ir padeda nuo įvairių nusikaltėlių apsaugoti jų gyvenamąją vietą. Po konkurso buvo renkami laimėtojai. Komisijai buvo sudėtinga išrinkti geriausius, kadangi visi atstovai pateikė išties puikius savo kaimynystės rezultatus. Tačiau buvo išrinktos trys šių metų aktyviausios kaimynystės grupės. Trečiąją vietą užėmė Alšėnų bendruomenės centras, Kauno r., kurio koordinatorė yra Greta Baliūnienė. Antroji vieta atiteko Vyčio Kryžiaus g. 24 saugios kaimynystės grupei su koordinatore Vilma Litvaitiene. Pirmąją vietą užėmė A. Strazdo g. 81 ir 83 saugios kaimynystės grupė, kurios koordinatorius buvo Paulius Vasilavičius. Visi laimėtojai gavo dovanų čekius, skirtus jų saugios kaimynystės puoselėjimui bei gerinimui. Kiti dalyviai taip pat išvyko netuščiomis, gavę įvairių atminimo dovanų. „Vienas lauke ne karys, reikia visos armijos, tad saugi kaimynystė ir yra toks vienetas – armija. Kartu mes galime daugiau. Džiugiu žiūrėti į visus rezultatus, kurių pasiekė bendruomenės bendradarbiaudamos su policijos pareigūnais ir kitomis valstybės institucijomis“, – po renginio visiems susirinkusiems dėkodami kalbėjo Kauno apskrities policijos pareigūnai.

Skaitykite daugiau: https://lietuvosdiena.lrytas.lt/aktualijos/2017/12/15/news/isrinktos-saugiausios-kaimynystes-grupes-kaune-3904961/?utm_source=lrExtraLinks&utm_campaign=Copy&utm_medium=Copy

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content