Konferencija „ŠIUOLAIKIŠKAS VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ MODELIS: KAUNO NVO ATVEJIS“.

Šių metų vasario 22 d. Kauno miesto savivaldybėje vyks konferencija „ŠIUOLAIKIŠKAS VIEŠŲJŲ PASLAUGŲ MODELIS: KAUNO NVO ATVEJIS“.

Renginio tikslas – susipažinti su aktualiomis NVO sektoriaus naujovėmis, aptarti Kauno miesto rezultatus bendradarbiaujant su nevyriausybinėmis organizacijomis, pristatyti jų projektines veiklas bei pasidalinti gerosiomis patirtimis.

Konferencijos metu Kaune veikiančios nevyriausybinės organizacijos pristatys savo pasiekimus įgyvendinant projektus ar teikiant viešąsias paslaugas.

Savivaldybės Mažojoje salėje ir jos prieigose įrengsime „projektų galeriją“, kurioje bus eksponuojamos afišos su NVO projektų aprašymais. Maloniai kviečiame tapti jos dalimi!

Prašome pateikti aprašymus apie savo įgyvendintus sėkmingiausius 2017 ar 2018 metų projektus bei veiklas. Plakatus sumaketuosime, atspausdinsime ir pasirūpinsime jų publikavimu. Tam iki vasario 15 dienos 16 val. reikalinga ši informacija:

1)      Tikslus projekto pavadinimas.

2)      Projekto aprašymas (iki 5 sakinių – apie projekto tikslą ir pagrindines veiklas).

3)      Projekto rezultatai (skaičiai ir kiti duomenys, konkrečiai apibūdinantys pasiekimus (pavyzdžiui, surengtos 5 stovyklos pamainos, kuriose apsilankė 200 vaikų); vengti administracinių bei ūkinių veiklų aprašymų (parengtos projekto ataskaitos, paskelbti straipsniai ir pan.); jei tai ne projektas, o pvz., paslauga, nurodykite rezultatą, pasiektą per metus (tarkime, įkurta jaunimo erdvė ir pan.).

4)      Tikslus įstaigos pavadinimas ir logotipas.

5)      Projekto finansavimo šaltinis ar šaltiniai (logotipai, kuriuos turite paviešinti, jei projektas šiuo metu vyksta ir yra  finansuojamas ir iš kitų, ne tik Kauno savivaldybės, biudžeto lėšų.)

6)      3-5 geros kokybės projekto nuotraukos.

Visą medžiagą iki vasario 15 d. siųskite el. paštu: evelina.revuckaite@kaunas.lt

Tikime Jūsų suinteresuotumu ir kompetencija pristatant savo projektą aiškiai, patraukliai ir profesionaliai. Pateikite kiek įmanoma tikslesnį tekstą be gramatinių, faktinių bei loginių klaidų, su tiksliais pavadinimais.

Jūsų pristatymus sumaketuosime, atspausdinsime ir eksponuosime savivaldybėje konferencijos metu ir kurį laiką po jos.

Informaciją apie renginį viešinsime žiniasklaidos priemonėse bei kitais medijų kanalais, todėl esame tikri, jog tai puiki proga Jūsų organizacijai pristatyti savo projektinę veiklą ir pasidalinti gera patirtimi su kolegomis – kitomis Kauno miesto nevyriausybinėmis organizacijomis.

Daugiau informacijos apie konferencijos programą bei pranešėjus pateiksime artimiausiu metu.

Informacija apie renginį jau netrukus, sekite informaciją www.kaunas.lt

Iki susitikimo renginyje!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content