Koncerto Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti akimirkos

2018 m. kovo 9 dieną, Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija iškilmingu renginiu paminėjo Lietuvos Nepriklausomybės dieną. Direktoriaus pavaduotoja Rasa Puniškienė kalbėjo, kaip svarbu suprasti ir mokėti vertinti tai ką turime šiandien, kaip svarbu kiekvienam būti saugiam, būti laisvam, laisvam kurti, laisvam svajoti, naudotis savo teisėmis bei galimybėmis. Šį šventinį renginį papuošė 16Hz jaunųjų atlikėjų koncertas, kurį gimnazijos bendruomenei dovanojo Žaliakalnio seniūnija, Seniūnas Bronius Girdauskas, pavaduotoja Daiva Sabiničienė ir Aušros g. seniūnaitijos seniūnaitis Juozas Miliauskas.

Šio renginio metu buvo apdovanoti patys stropiausi gimnazijos mokiniai, kurie I-ąjį pusmetį baigė aukščiausiais mokymosi pasiekimais ir tapo IŠMINČIŲ klubo nariais.

Renginį vainikavo Žaliakalnio seniūno ir seniūnaičio dovanotos gėlės gimnazijos mokytojams,  kurie daug laiko, darbo ir pastangų įdeda dėl mokinių mokymosi sėkmės!

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content