Koncertas Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Z. Kucmickio padalinyje

Balandžio 30 d., 18.00  val. kviečiame Jus į Z. Kuzmickio padalinyje, Raseinių g. 26, vyksiantį Kauno tautinės kultūros centro folkloro ansamblio „Dailingė“ koncertą „Ein rokungas nu žemaičių“ (ateina kalbos, garsas nuo žemaičių krašto).

Ansamblis „Dailingė“ ir jo vadovė Birutė Nemčinskienė 2016 m. buvo įvertinti Lietuvos nacionalinio kultūros centro apdovanojimu „Aukso paukštė“. Visus, besidominčius Lietuvos etnokultūra, neabejingus folkloro dainoms, šokiams, žaidimams, kviečiame antradienio vakarą praleisti kitaip, bibliotekos kieme klausantis ir stebint ansamblio „Dailingė“ muzikinę programą. Renginys skirtas Žemaitijos metams paminėti.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content