Koncertas-susitikimas „Kai nesirašo !“

Š. m. birželio 27 d. 16.00 val. Kauno Vinco Kudirkos Viešosios bibliotekos Z. Kuzmickio padalinio kieme Raseinių g. 26 įvyko koncertas- susitikimas su vaikų rašytojais Justinu Žilinsku ir Tomu Dirgėla.

Sykį dviems vaikų rašytojams – Justinui Žilinskui ir Tomui Dirgėlai – ėmė ir nesirašė.Tada jie į rankas čiupo instrumentus, įkūrė muzikinį duetą ir pavadino jį KAI NESIRAŠO.

Dainos visai šeimai, pokalbiai apie kūrybą ir saulėta nuotaika  liejosi drauge su muzikiniu rašytoju duetu. Kai nesirašo – tada grojasi!

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content