Keičiasi pluoštas eismo taisyklių: kai kurios naujovės keliuose vairuotojus privers įpročius keisti iš esmės

Keičiasi ir stovėjimo prie daugiabučių tvarka

Nuo sausio tie, kurie grįžę į namus ir neradę vietos daugiabučio kieme, nuspręsdavo automobilį palikti prie pat įvažiavimo į kiemą, ramiai nemiegos, mat toks elgesys bus draudžiamas. Kelių eismo taisyklių pakeitimai numato, kad transporto priemonių stovėjimas ties kelio ir įvažiavimo į šalia jo esančią teritoriją sankirtą bei 5 metrų atstumu nuo jos – draudžiamas.

Toks sprendimas priimtas dėl skundų, kad taip pastatyti automobiliai trukdo specialiosioms tarnyboms, aptarnaujančiam transportui, pėstiesiems ir dviratininkams, kelia ginčus tarp eismo dalyvių.  Susisiekimo ministerija Akcentuojama, kad toks draudimas negalioja, jeigu tokį stovėjimą leidžia kelio ženklai, be to, draudimas taikomas toje pusėje, kur yra į įvažiavimas į teritoriją arba išvažiavimas iš jos.

Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/auto/patarimai/keiciasi-pluostas-eismo-taisykliu-kai-kurios-naujoves-keliuose-vairuotojus-privers-iprocius-keisti-is-esmes.d?id=88803103&utm_source=notification&utm_medium=push&utm_campaign=webpush

 

Informacijos šaltinis www.delfi.lt

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content