Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ organizuoja kelionę į Druskininkų kraštą

Šių metų spalio 25 d. sekmadienį  Kauno Vilijampolės bendruomenės centras „Veršva“ organizuoja senjorų pažintinę išvyką į Druskininkų kraštą.
Kelionės metu planuojama aplankyti Druskininkus, M. K. Čiurlionio namų-muziejų, V. K. Jonyno galeriją, Liškiavos sakralinį ansamblį, Merkinės piramidę.
Projektas dalinai finansuojamas iš Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos „Stiprinti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“.
Norintiems į išvyką vykti senjorams reiktų kreiptis tel.: 8-679-45996.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content