Kauno vandenys informuoja

Įspėti netinkamai nuotekas tvarkantys gyventojai, tikrinimai tęsiami

Bendrovės ,,Kauno vandenys” generalinis direktorius Linas Baltrėnas sako: ,,įmonės darbuotojams ir Kauno savivaldybės Viešosios tvarkos skyriaus atstovams pradėjus vykdyti patikrą įvairiuose miesto mikrorajonuose, kuriuose buvo pakloti nauji inžineriniai vandentiekio ir nuotekų tinklai, paaiškėjo liūdna tiesa”. Individualiai savo namų valdose nuotekas tvarkantys gyventojai jas kaupė rezervuaruose, iš kurių nevalytos nuotekos patekdavo į gruntą bei šalia esančius griovius. Patikros metu dalis gyventojų negalėjo pateikti įrodymų, kad nuotekos tvarkomos tinkamai, neturėjo ir sutarčių su nuotekų vežėjais,  nepateikė ir apmokėjimo už šią paslaugą įrodančių dokumentų.

Paaiškėjus tokiems faktams, tikrinimus bendrovės ,,Kauno vandenys” specialistai tęsė. Kai kuriems gyventojams buvo surašyti administracinių teisės pažeidimų protokolai, o pažeidimams ištaisyti buvo skirtas nuo dviejų savaičių iki dviejų mėnesių laikotarpis. Artimiausiu metu tikrinimai bus vykdomi – Viljampolės mikrorajone, minėtoje vietovėje buvo pakloti nauji centralizuoti nuotekų tinklai.

Griežtėjant aplinkosauginiams reikalavimams, bendrovė ,,Kauno vandenys”, kaip ir kitos šalies vandentvarkos įmonės, gyventojams privalo sudaryti sąlygas, kad šie galėtų prisijungti prie centralizuotų vandentiekio ir nuotekų tinklų. Bendrovės ,,Kauno vandenys” generalinis direktorius L. Baltrėnas tikina: ,,kad kauniečiai turėtų nepamiršti, jog miesto taryba jau šių metų gegužę patvirtino Kauno miesto tvarkymo ir švaros taisykles”. Todėl gyventojai, individualiai tvarkantys nuotekas, privalo užtikrinti tokių valymo įrenginių priežiūrą ir sudaryti sutartį su nuotekų transportavimo paslaugas teikiančiu asmeniu.

 

Kilus klausimams prašome kreiptis tel.: (8 37) 30 18 88, arba mob. tel.: +370 686 42 352

Pilną informaciją dėl prisijungimo sąlygų išdavimo teikia UAB „Kauno vandenys“ Aukštaičių g. 43, II aukštas (Klientų aptarnavimo centras) tel.: (8 37) 30 18 38

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content