„Kauno švara“ informuoja

Savivaldybės tarybos patvirtintų tvarkymo ir švaros taisyklių nesilaikymas ar Savivaldybės tarybos patvirtintų atliekų tvarkymo taisyklių pažeidimas Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso pagrindu užtraukia baudą iki 140 €, o pakartotinis nusižengimas – baudą nuo 140 iki 600 €.

Siūlome pasinaudoti žaliųjų atliekų surinkimo paslauga ir užtikrinti švaresnę aplinką, kurioje mes gyvename.

 

Pavasarį su bundančia gamta prasideda aplinkos tvarkymo metas – šalinami sudžiūvę augalų likučiai, nukritę lapai, kitos po rudens užsilikusios žaliosios atliekos. Dažnai gyventojai jas deda prie pastatų, šalia gatvės ar meta į komunalinių atliekų konteinerius ir taip jos tampa našta atliekų tvarkytojams bei kelia nepatogumus patiems gyventojams. Konteineriai tampa perkrauti, o komunalinės atliekos tiesiog suverčiamos šalia konteinerių, taip užteršdamos kiemo ar miesto teritoriją.

 

Kreipiamės į gyventojus su prašymu – pamačius ne vietoje kraunamas žaliąsias atliekas, drausminti ir fiksuoti tokius šiukšlintojus, informuojant Kauno miesto savivaldybės Viešosios tvarkos skyrių.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content