Kauno piliakalniai mena…

Kauno kultūros centras „Tautos namai“ kartu su miesto bendruomenėmis organizuoja renginių ciklą „Kauno piliakalniai mena…“. Projektas skirtas Piliakalnių metams. Renginiai vyksta prie piliakalnių. Dalyvauja įvairūs meno kolektyvai, istorikai.

Ketvirtasis ciklo renginys Rugpjūčio 26 d. 16–17 val. Šiaurietiškas ėjimas. S. Neries muziejus – Vieškūnų piliakalnis. Dalyvauja šiaurietiško ėjimo klubai ir visi norintys.

17 val. Vasaros išlydėtuvių šventė  „Vasara, dar pabūk su mumis“. Vieškūnų piliakalnis.

Kviečia Kauno kultūros centras „Tautos namai“ ir Palemono bendruomenės centras.

Vieškūnų piliakalnis (Napoleono kalnas) šiandien…

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content