PASIKEITIMAI

Nuo 2019 metų balandžio 1 dienos Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos skyriaus Užsieniečių reikalų poskyryje keičiasi asmenų aptarnavimo tvarka. Prašymus išduoti ir pakeisti leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje ar leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje bei šiuos leidimus įforminti ar pateikti prašymą dėl vizos išdavimo bus galima pateikti tik pagal išankstinę registraciją. Išankstinė registracija paslaugoms gauti vykdoma naudojantis Policijos elektroninių paslaugų informacine sistema ePolicija.lt.

UŽSIENIEČIŲ REIKALŲ POSKYRIO adresas, Kaunas, Chemijos g. 4b.

PRIIMAMASIS – 112 kab. Dokumentų ir prašymų priėmimas išduoti ir pakeisti: leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje; užsieniečio pasą.

PRIIMAMASIS – 113 kab. Nacionalinės (D) vizos išdavimas, Šengeno vizos pratęsimas.

PRIIMAMASIS – 114 kab. Dokumentų priėmimas įforminti: leidimą laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje.

Dokumentų ir prašymų priėmimas išduoti ir pakeisti: asmens be pilietybės kelionės dokumentą; pabėgėlio kelionės dokumentą.

PRIIMAMASIS – 115 kab.

Dokumentų ir prašymų priėmimas išduoti ir pakeisti: leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje;

Išrašytų dokumentų atidavimas: leidimas laikinai gyventi; leidimas nuolat gyventi; kelionės dokumentai.

8 700 60000 – informacija apie migracijos tarnybų teikiamas paslaugas.

REGISTRUOKITĖS BE TARPININKŲ!

Išsamesnė informacija apie pateikiamus dokumentus, prašymo formas bei teisės aktų sąrašą galima rasti Migracijos Departamento prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos interneto svetainėje www.migracija.lt.

Informacinis pranešimas

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content