Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės

Birželio 7 ir 8 dienomis vyko XII-osios Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynėse dalyvavo 42 komandos. Seniūnijų gyventojai varžėsi devyniose skirtingose sporto rungtyse. Kaip ir kasmet sporto žaidynėse aktyviai dalyvavo ir Žaliakalnio bendruomenės nariai,  Žaliakalnio seniūnijai atstovavę sportininkai tapo nugalėtojais keturiose sporto rungtyse ( vyrų 20 m.-40 m. krepšinis; moterų 20 m. ir vyr. krepšinis; futbolas; šachmatai) ir atstovaus Kauno miestui atrankiniame seniūnijų žaidynių etape  Jonavoje.

Bendroje komandinėje įskaitoje Žaliakalnio seniūnija iškovojo III vietą.

Rugsėjo 21 d. Gargžduose vyks XII Lietuvos seniūnijų sporto žaidynių finalas, kuriame varžysis atrankiniame etape Jonavoje I-III vietas  ir futbolo I-II vietas iškovojusios komandos.

 

Dėkojame aktyviems Žaliakalnio bendruomenės nariams už pagalbą sudarant Žaliakalnio sportininkų komandas įvairiose sporto rungtyse, sportininkų komandoms už dalyvavimą ir pergales Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content