Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės

Birželio 2 ir 3 dienomis, vyko X-osios Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynės. Žaidynėse dalyvavo 57 komandos. Kaip ir kasmet sporto žaidynėse aktyviai dalyvavo ir Žaliakalnio bendruomenės nariai. Žaliakalnio seniūnijai atstovavę sportininkai tapo nugalėtojais dvejose sporto rungtyse (vyrų parko tinklinis ir futbolas) ir atstovaus Kauno miestui atrankiniame seniūnijų žaidynių etape rugsėjo 9 d. Jonavoje. Bendroje komandinėje įskaitoje Žaliakalnio seniūnija iškovojo III vietą.

Dėkojame aktyviems Žaliakalnio bendruomenės nariams už pagalbą sudarant Žaliakalnio  sportininkų komandas įvairiose sporto rungtyse, sportininkų komandoms už dalyvavimą ir pergales Kauno miesto seniūnijų sporto žaidynėse.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content