Kauno miesto savivaldybės administracija atnaujina lankytojų aptarnavimą

Prioriteto tvarka lankytojai įstaigoje aptarnaujami nuotoliniu būdu, taip pat sudaryta galimybė pasiskambinus telefonu iš anksto informuoti apie planuojamą atvykimo laiką ir jį rezervuoti.

  • Seniūnijos veiklos klausimais tel: (8 37) 26 06 30    el. p. [email protected]
  • Gyvenamos vietos deklaravimo klausimais (8-37) 45 12 90
  • Socialinės paramos skyriaus  specialisto tel.: (8 37) 26 02 48
  • Savivaldybės veiklos klausimais: (8 37) 42 26 08, (8 37) 20 72 94
  • Socialiniais klausimais: (8 37) 42 44 40
  • Civilinės metrikacijos klausimais: +37061290589, +37067143921

Tačiau jei toks būdas neįmanomas ar nepatogus, kauniečiai jau gali atvykti ir į įstaigą. Kadangi šalyje tęsiama ekstremali situacija, ribojamas vienu metu aptarnaujamų lankytojų skaičius.

–          Atvykę į Kauno miesto savivaldybę, lankytojai privalo laikytis lankytojų asmens higienos reikalavimų (rankų higiena, kosėjimo, čiaudėjimo etiketas ir kt.);

–          Įstaigoje neaptarnaujami lankytojai, turintys ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymių (pvz., karščiavimas, sloga, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.);

–          Rekomenduojama įstaigos lankytojams dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kt. priemones).

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content