KAUNO MIESTO APDOVANOJIMAI „GERUMO KRISTALU”

Nuoširdžiai sveikiname Gražiną Senvaitienę gavus  „Gerumo kristalo” apdovanojimą už reikšmingus neatlygintinus darbus Kauno bendruomenės labui.

Gričiupio seniūnija džiaugiasi ir didžiuojasi, turėdama tokią aktyvią bendruomenės narę, kuri taip šiltai ir nuoširdžiai rūpinasi senjorų gerove, ištiesia pagalbos ranką ištikus bėdai ar užklupus vienatvei.

Gražina Senvaitienė Kauno Maltos ordino pagalbos tarnyboje savanoriškai dalyvauja jau daugiau kaip penki metai. Jos aktyvios veiklos dėka Kaune buvo suburta 7 maltiečių savanorių grupė. Ši grupė aktyviai prisideda teikiant senolių maitinimo bei globos paslaugas. Kauno senoliams teikiama karšta sriuba į namus, nuolat lankomi ir globojami senoliai gyvenantys „Socialinės slaugos namuose“, slaugos ligoninėse bei senelių namuose.

Gražinos Senvaitienės pastangomis “Maisto ant ratų” projektas išsiplėtė ir vykdo veiklą visame Kaune, senoliams maistas yra vežiojamas visuose seniūnijose, globojami klausos ir regos negalią turintieji garbaus amžiaus žmonės.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content