Kauno kultūros centras „Tautos namai” kviečia į organizuojamus renginius

Lapkričio 23 d. 18 val. parodos „PLAY NO EXIT“ atidarymas Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79). Kuratorė – Jūratė Jarulytė.

Dalyvaus menininkės: Elena Balsiukaitė-Brazdžiūnienė, Greta Grendaitė, Jurgita Juodytė, Audronė Petrašiūnaitė, Auksė Petrulienė, Arūnė Ščiupokaitė, Marta Vosyliūtė, Eglė Zioma. Atidarymo metu vyks grupės „Bombo Feminista“ meninė solidarumo akcija „VooDoo“.

 

Parodos autorės žvelgia į moters savivoką, lyčių vaidmenį ir įvaizdžius šiandienos visuomenėje. Savo kūriniais jos kviečia žiūrovą į atvirą diskusiją apie diskriminacijos, smurto, prievartos formas, apie baimes, įtampas, taip pat apie galimus pasirinkimus, laisves ir nepriklausomybes.

 

Renginys yra Fondo FRIDA organizuojamo „Baltojo kaspino“ festivalio programos  dalis.

Paroda veiks iki gruodžio 8 d.

Įėjimas nemokamas.

 

Lapkričio 26 d. 14 val. Lietuvos kolegijų tautinių šokių ansamblių ir kolektyvų festivalis „Rudens ratelis“ Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79).

Dalyvaus

Vilniaus kolegijos šokių ir dainų ansamblis „Voruta“, meno vadovė Laimutė Skuodienė,

Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos jaunimo tautinių šokių ansamblis „Sietuva“, meno vadovas Edmundas Žička,

Kauno technikos kolegijos tautinių šokių kolektyvas „Pušynėlis“, meno vadovas Kęstutis Pušinaitis,

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademijos tautinių šokių kolektyvas „Džigūnas“, meno vadovė Vilma Tiškevičienė,

Kauno kolegijos tautinių šokių kolektyvas „KauKas“, meno vadovas Kęstutis Pušinaitis.

 

Koncertą ves Loreta Raudonikienė.

Organizatoriai
Kauno kolegija ir Kauno kultūros centras „Tautos namai“

Įėjimas nemokamas.

 

Gruodžio 3 d. 12–15 val. „Rankdarbių diena“ Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr 79).

Naujų ir senų rankdarbių technikų demonstravimas, darbų paroda, dalinimasis patarimais ir kūriniais.

Dalyviams ir žiūrovams renginys nemokamas.

Jeigu norite dalyvauti, registruokitės [email protected] arba tel. (8 37) 309 660.

 

Gruodžio 3 d. 17 val. pažintinis-muzikinis renginys „Moteris armėnų kultūroje“ Kauno kultūros centre „Tautos namai“ (Vytauto pr. 79).

2015 m.  metais pristatytas projektas „Armėnija iš arčiau“ sulaukė didelio žiūrovų susidomėjimo ir palaikymo, tad tampa tęstiniu. Kauno armėnų bendrija su dideliu džiaugsmu pristato Jums projekto „Armėnija iš arčiau“ 2-ąjį koncertą, skirtą moters vaidmeniui armėnų kultūroje. Koncertinę programą ruošia dainų ir šokių ansamblis „Hayrenik“.

Įėjimas nemokamas.

 

Gruodžio 4 d. 12 val. konkursas „Super miestas“ Kauno kultūros centre „Tautos namai” (Vytauto pr. 79).

 Lietuvių gestų kalbos vertėjų asociacija kartu su Lietuvos kurčiųjų draugija organizuoja konkursą „Super miestas“. Konkurse varžysis penkios komandos iš didžiųjų Lietuvos miestų: Panevėžio, Klaipėdos, Kauno, Vilniaus, Šiaulių.

Komandas sudarys kurčiųjų, vertėjų bei socialinių darbuotojų atstovai, kurie stengsis kuo geriau pasirodyti ir taip savo miestui užtarnauti super miesto titulą.

Įėjimas nemokamas.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content