Kauno kolegijos Kalbų centras kviečia Ukrainos piliečius į lietuvių kalbos ir kultūros kursus

Išreikšdama solidarumą Ukrainai ir siekdama prisidėti prie ukrainiečių integracijos Lietuvoje, Kauno kolegija kviečia Ukrainos piliečius dalyvauti lietuvių kalbos ir kultūros kursuose, kuriuos organizuoja Menų ir ugdymo fakulteto Kalbų centras.

Kursai vyks gegužės 23 d. – liepos 22 d.

Į kursus registruotis kviečiami valstybės mokslo ir studijų institucijų studentai, dėstytojai ar mokslo darbuotojai, pasitraukę iš Ukrainos į Lietuvą dėl Rusijos Federacijos karinių veiksmų Ukrainoje.

Kalbų centro organizuojamus kursus ves Menų ir ugdymo fakulteto dėstytojai, turintys lietuvių kalbos, Lietuvos istorijos ir etnokultūros dėstymo patirties. Kursų dalyviai bus supažindinti su lietuvių kalbos ypatumais, įgys A1 lygio rašymo, skaitymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius lietuvių kalba, mokysis pagrindinių, kasdienoje naudingų, frazių. Taip pat susipažins su Lietuvos simboliais, istorijos etapais, etnokultūra, svarbiausiomis šventėmis ir tradicijomis, šiuolaikiniu kultūriniu ir politiniu gyvenimu.

Registracija į kursus vyksta iki gegužės 18 d.

Iнформація українською мовою

Information in English

Kursai vyks Kauno kolegijoje, adresu Pramonės pr. 20, Kaunas. Kursai yra nemokami.

Daugiau informacijos apie kursus ukrainiečių, anglų kalbomis rasite čia: https://www.kaunokolegija.lt/kauno-kolegija-kviecia-ukrainos-piliecius-i-lietuviu-kalbos-ir-kulturos-kursus/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content