Kauno kogeneracinės jėgainės parama bendruomenėms


Informuojame, kad Kauno kogeneracinė jėgainė, Kauno miesto bei rajono kasmet, skatindama įmonės ir Kauno miesto bei rajono bendruomenių ilgalaikį bendradarbiavimą, planuoja skirti paramą jų vykdomiems visuomeninės aplinkos gerinimo ir plėtros, aplinkos apsaugos socialiniams, švietimo, meno, kultūros, mokslo ir sporto (išskyrus profesionalų, ekstremalų ir padidintos rizikos sportą) projektams ir kviečia nuo gegužės mėn. 18 d. iki birželio mėn. 30 d. teikti paraiškas 2023 m. paramai gauti.

Kas gali tapti paramos gavėju?

Paramos gavėjais gali būti Kauno miesto bei rajono, iki Paraiškos pateikimo dienos ne mažiau kaip 1 (vienerius) metus Juridinių asmenų registre įregistruoti, juridiniai asmenys, turintys Paramos gavėjo statusą, atitinkantys Lietuvos paramos įstatyme bei kituose teisės aktuose nustatytus reikalavimus ir KKJ.lt svetainėje skelbiamose Taisyklėse nurodytus reikalavimus.

Ką daryti norintiems gauti paramą?

Po to kai įmonės svetainėje ir / ar kituose viešai prieinamuose kanaluose paskelbiamas kvietimas teikti Paraiškas, Paramos gavėjui keliamus kriterijus atitinkantys asmenys turi užpildyti KKJ.lt svetainėje pateiktą Paraiškos formą ir, kartu su Taisyklėse nurodytais kitais dokumentais, pateikti ją įmonei.

Kokie paramos skyrimo kokybiniai kriterijai?

Vertinant Paraiškas taikomi šie Paraiškų kokybiniai kriterijai:
1. Paramos projekto ar veiklos kokybė (nuo 0 iki 3 balų);
2. Skaidrumas, atvirumas (nuo 0 iki 3 balų);
3. Rezultatų ir rodiklių pagrįstumas (nuo 0 iki 3 balų);
4. Atitikimas Grupės darniai vystomo verslo principams (nuo 0 iki 3 balų);
5. Projekto ar veiklos vieta (nuo 0 iki 5 balų);
6. Išliekamoji vertė (nuo 1 iki 3 balų);
7. Sukuriama vertė (nuo 0 iki 3 balų).
Minimali privaloma surinkti bendra balų suma Paramai gauti – 12 balų.
Jei kyla klausimų ar reikia pagalbos, kviečiame rašyti el. paštu parama@kkj.lt arba skambinti +370 65555785.
Visą informaciją apie paramos taisykles galite rasti čia.

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content