Kauno Jėzuitų gimnazija ir tradicinė „Magis“ diena

Balandžio 4 dieną Kauno jėzuitų gimnazijoje vyko jau tradicija tapusi Magis (lot.k. daugiau) diena. Šią dieną kartu su mokytojais mokiniai vyksta į įvairias Kauno miesto įstaigas ir padeda ten, kur reikalinga pagalba.

6 klasių mokiniai mokosi rūpintis, saugoti ir tvarkyti aplinką, kuri arčiausiai mokyklos ar pakeliui į mokyklą.

6  klasių mokiniai balandžio 4 dieną tvarkė Centro seniūnijos aplinką –  nuo M.K. Čiurlionio tilto iki P. Vileišio tilto bei Nemuno salą. Nuoširdžiai dėkojame už mokyklos bendruomenės darbą.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content