Kauno bendruomenių centrų šventė-2016

2016 m. birželio 11 d. Kauno miesto muziejaus Juozo Gruodžio memorialiniame skyriuje (Sakalo g. 18) vyko Kauno bendruomenių centrų šventė- linksmybių fiesta „Sveikiname vasarą”, kurioje  Veršvų bendruomenės centro pirmininkė J. Gulbinienė pristatė Vilijampolės bendruomenę.

Šventės programoje buvo koncertas, varžytuvės, parodomoji vaikų kovos menų programa, ekskursija po muziejų. Keletas nuotraukų iš renginio.

L1820070

L1820093

L1820115

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content