Kauno bendruomenės pareigūnų informacija

2016-04-11 nuo 18.30 val. iki 20.00 val. (pirmadienį) kviečiame į susitikimą su Kauno bendruomenės pareigūnu DARIUMI JONEIKIU.

Susitikimo metu bus pristatomas saugios aplinkos kūrimas gyvenamosiose, verslo ar veiklos vietose, neigiamų reiškinių indentifikavimas ir problemų sprendimas Kauno miesto Centre ir Senamiestyje.

Susitikimo vieta: Karaliaus Mindaugo profesinio mokymo centro auditorijoje Nr. 209 (adresu Karaliaus Mindaugo pr. 11, Kaunas)

Tel. pasiteiravimui: 8 686 44424, el.paštas: [email protected]

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content