Kauno apskrityje išrinkta aktyviausia saugios kaimynystės grupė

Lapkričio 18 d.,  Kauno apskrityje išrinkta „Aktyviausia saugios kaimynystės grupė 2016“. Ja tapo Kaune, E. Ožeškienės g. 21, įkurta saugios kaimynystės grupė. Antroji vieta atiteko Kauno, T. Masiulio g., įkurtai saugios kaimynystės grupei, trečioji – Jonavoje, Kauno g. 91 ir 93 namų įkurtai saugios kaimynystės grupei.

Antrus metus vykstančiame konkurse, kuriuo plėtojamos saugios kaimynystės idėjos Kauno apskrityje, siekiama didinti bendruomenių narių susitelkimą, kuriant saugią aplinką savo gyvenamojoje teritorijoje, šiais metais panoro dalyvauti 9 saugios kaimynystės grupės iš visos Kauno apskrities – 4 iš Kauno miesto, 2 iš Kėdainių rajono, po 1 iš Kauno, Kaišiadorių ir Jonavos rajonų.

Grupių koordinatoriai pristatė savo saugios kaimynystės grupę, gerąją praktiką, kuriamas iniciatyvas (apšvietimo, vaizdo stebėjimo kamerų, rakinamų įėjimo durų (vartų), informacinių iškabų įrengimą, įvairių amžiaus grupių bendruomenių narių įtraukimą į veiklą, aplinkos stebėjimą), bendradarbiavimą su teritorine policijos įstaiga, bendruomenės pareigūnais, savivalda, kitais socialiniais partneriais.

Apdovanodamas Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) viršininko padėkomis bei piniginiais prizais, Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos viršininkas Remigijus Stukas džiaugėsi aktyvia ir svarbiausia matoma, jaučiama saugios kaimynystės grupių veikla: „Nuoširdus ačiū visos Kauno apskrities policijos vadovybės vardu už tai, kad suprantate ir kuriate saugią gyvenamąją aplinką kartu su mumis. Prieš 2 metus buvo pasirašyta programa „Saugi Kauno apskritis“, kurios rezultatus šiandien puikiausiai matome. Pradėjome nuo jūsų apklausų, kuriomis stengėmės išsiaiškinti tvyrančias problemas, o apibendrinimus, ataskaitas pateikėme savivaldai. Šiandien visi kartu galime džiaugtis apšviestomis perėjomis, greičio apribojimais, didesniu finansavimu mūsų bendroms priemonėms. Ir toliau tikimės tokio pat aktyvaus bendravimo ir bendradarbiavimo bendro tikslo vardan“.

Pareigūnai tikisi, kad konkurso metu, aktyviausioms grupėms pasidalinus savomis patirtimis, bus dar labiau gerinama saugios kaimynystės grupių veikla, skatinamas bendruomenių telkimasis saugios aplinkos kūrimui.

Kauno apskrities policijos komisariato informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content