Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno Policijos komisariato 2022 m. veiklos pristatymas

Kviečiame į Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariato 2022 m. veiklos pristatymą, kuris vyks 2023 m. sasio mėn 26d. 15 val., Gimnazijos g. 3, Kauno Maironio universitetinės gimnazijos salėje.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno Policijos komisariato informacija.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content