Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato informacija

Dalintis gerumu, dovanoti šypsenas ir geras emocijas reikia ne tik šventiniu laikotarpiu – tai daryti reikia kasdien ir be progos.

Šią gražią trečiadienio popietę Kauno apskrities policijos pareigūnai nusprendė mažiesiems, sergantiems onkologinėmis ir kitomis sunkiomis ligomis vaikams, saulėtas dienas dienas praleidžiantiems gydymo įstaigoje, surengti nedidelę šventę. Padovanoti ir sukurti įsimintinas akimirkas padėjo ne tik geriausias vaikų draugas Amsius, bet taip pat ir aktorius Andrius Žiurauskas, kartu su vaikais sukūręs pasaką tiesiog ligoninės kiemelyje. Didžiausia staigmena vaikams buvo du žirgai, kuriuos buvo galima ne tik paglostyti, bet taip pat pašerti, o drąsesni galėjo ir pajodinėti.

Popietės akimirkos:

 

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content