Kauno apskrities moterų krizių centro organizuotos šventės akimirkos

Kauno apskrities moterų krizių centras ne vieneri metai organizuoja šventę, kuria siekiama skatinti Kauno miesto ir Kauno rajono seniūnijas didesnį dėmesį skirti pavyzdinėms visuomeniškai aktyvioms šeimoms.

Šventėje dalyvauti buvo pakviesta ir Gričiupio seniūnijoje gyvenanti Eglės Krikštaponytės ir Roko Pumpučio šeima.  Jiems įteikta padėka už savarankiškos ir gyvybingos šeimos vertybių skatinimą, tikslingą ugdymą ir puoselėjimą, savo gebėjimų pažinimo, saviraškos formavimo bei pozityvių socialinių įgūdžių lavinimą šeimoje ir visuomenėje.

Dėkojame Kauno apskrities moterų krizių centrui už vykdomą projektą, kurio dėka skatinamos šeimos vertybės.

img_5066ak  img_5200 img_5256

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content