Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio policijos komisariato gyventojų saugumo vertinimo apklausa

Kauno apskrities Vyriausiausiojo Policijos Komisariato Kauno miesto Žaliakalnio Policijos komisariato pareigūnai, siekdami įvertinti visas rizikas ir iššūkius, susijusius su saugumo jausmo didinimu, atlieka gyventojų apklausą.

Apklausos tikslas – išsiaiškinti Žaliakalnio ir Eigulių seniūnijų gyventojų požiūrį į teisės pažeidimus ir nusikaltimus, keliančius jiems susirūpinimą ir mažinančius saugumo jausmą minėtose seniūnijose. Prašome įvertinti pateiktas problemas, mums svarbi Jūsų nuomonė.  Prašome eiti į nuorodą ir pareikšti nuomonę.

https://apklausa.lt/f/kauno-apskr-vpk-kauno-m-zaliakalnio-policijos-komisariato-gyventoju-saugumo-vchhxpn/answers/new.fullpage

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content