Kauniečiai kviečiami į žygį „Nemuno vingiu”

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius ir miesto svečius dalyvauti nemokamame žygyje aplink Panemunės šilą (apie 8 km) ir aktyviai praleisti laisvalaikį. Žygis vyks gegužės 28 d. (sekmadienį) 12–14 val.

Žygio tikslas – ne tik fiziškai aktyviai praleisti laisvalaikį, skatinti žmones judėti, daugiau vaikščioti, būti gamtoje, mėgautis grynu pušyno oru, bendrauti ir būti su artimaisiais, bet taip pat susipažinti su Panemunės šilo kraštovaizdžiu, pasigrožėti gamtos paveldo objektu – ąžuolo ir pušies draugyste.

Žygis aplink Panemunės šilą vyks gegužės 28 d. (sekmadienį). Registracijos patvirtinimas vyks nuo 11.30 val., žygio pradžia – 12 val. Renginio startas ir finišas – Panemunės paplūdimys (A. Smetonos al. 4).

Būtina patogi avalynė bei apranga, nepamirškite geros nuotaikos ir išankstinės registracijos el. paštu: [email protected] arba tel.: (8 37) 45 47 17.

Daugiau informacijos apie žygį: https://www.facebook.com/pg/Kauno.sveikatos.biuras/events/?ref=page_internal

Informaciją parengė: Gediminas Toleikis, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro Visuomenės sveikatos stiprinimo ir stebėsenos skyriaus visuomenės sveikatos specialistas,
tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. [email protected].

Daugiau informacijos: Jūratė Jackytė, Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro visuomenės sveikatos specialistė, tel.: (8 37) 45 47 17, el. p. [email protected].

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content