Kauniečiai kviečiami į kalėdinį orientacinį žaidimą

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia kauniečius dalyvauti nemokamame šventiniame orientaciniame žaidime „Kalėdinio miestelio paslaptys“. Žaidimas vyks antrąją Kalėdų dieną 16 val. Kauno rotušės aikštėje.

Kauniečiai bei Kauno svečiai bus kviečiami pasinerti į nuotykių kupiną kalėdinį orientacinį žaidimą ir interaktyviai susipažinti su Kalėdų miestelio istorijomis. „Kalėdinio miestelio paslaptys“ – tai nemokamas pramoginis-kultūrinis renginys, kuriame kviečiamos dalyvauti komandos suburtos tiek iš draugų, tiek iš šeimos narių. Pasak visuomenės sveikatos specialistės Linos Kleinauskienės, orientaciniai žaidimai – puikus laiko praleidimo su šeima ar draugais būdas, o antrąją Kalėdų dieną organizuojamas žaidimas suteiks galimybę šventes užbaigti turiningai ir aktyviai.

Šventinis orientacinis žaidimas „Kalėdinio miestelio paslaptys“ vyks gruodžio 26 d., pirmadienį. Komandų registracijos patvirtinimas vyks 15.40 val., žaidimo pradžia 16 val. Renginio startas ir finišas – Kauno rotušės aikštėje esančiame Kalėdiniame miestelyje. Dalyvavimas žaidime nemokamas. Komandoje gali būti iki 5 žmonių.

Daugiau informacijos apie žaidimą: https://www.facebook.com/events/339334879780888/. Būtina išankstinė registracija: http://kaledines.orientacines.lt/.

Orientacinis žaidimas organizuojamas kartu su orientacines.lt. Geriausiai pasirodžiusios komandos bus apdovanotos Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizais.

Daugiau informacijos: Monika Straupytė, viešųjų ryšių specialistė, tel. (8-37) 45 47 17, 8 677 86682, el. p. [email protected]

logotipas-aeb4cf5c

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content