Kauniečiai kurs kalėdinę staigmeną vienišiems senoliams

Jei pasaulyje egzistuotų gerumo matavimo skalė, per artimiausias tris dienas Kaune ji šoktelėtų į rekordines aukštumas. Miesto gyventojai ir svečiai kviečiami prisijungti prie unikalios labdaros akcijos, skirtos vienišiems garbaus amžiaus kauniečiams ir paruošti jiems po mažą dovanėlę.

Nuo penktadienio iki sekmadienio (gruodžio 16-18 d.) Kauno kalėdinis miestelis Rotušės aikštėje lauks visų prie Kalėdų eglutės veikiančiame „Kauno dienos“ edukaciniame namelyje. Akcijos organizatoriai tiki, kad čia užsuks ne tik suaugusieji, bet ir mažieji kauniečiai.

Savanoriai ne tik supakuos geradarių atneštas dovanėles, bet ir padės jas kartu su kauniečių linkėjimais bei kalėdine dvasia perduoti Kauno senelių namų gyventojams, vienišiems miesto senjorams. Mainais už paruoštas dovanas geradariai sulauks savanorių šypsenų ir akcijos lipdukų.

„Mes visi juk tikime Kalėdų stebuklu. Tad puoselėkime jį ir dalinkimės tuo su garbaus amžiaus kauniečiais. Jūsų paaukotos dovanėlės bus įteiktos asmeniškai vienišiems bei socialiai remtiniems vyresnio amžiaus žmonėms. Jie tikrai pajus kiekvieno prisidėjusio kauniečio šilumą ir gerumą, tad ateikite su draugais, atsiveskite vaikus. Tegul visi pajunta, kaip gera kurti stebuklus“, – sakė viena iš šios gerumo iniciatyvos organizatorių Ilona Laukienė.

„Kauno dienos“ ženklais pažymėtas namelis Rotušės aikštėje prie pat Kalėdų eglės penktadienį veiks 16-20 val., o savaitgalio dienomis lankytojų lauks nuo 14 iki 20 val.

Kauno miesto savivaldybės administracijos Kultūros skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content