Kaune užbaigiamas „vakcibusų“ sezonas: atsidarys keturi nauji skiepijimo punktai

Mieste pradės veikti keturi nauji skiepijimo punktai, kuriuose gyventojai vakciną galės gauti nemokamai. Taip pat gyventojai ir toliau laukiami Ledo rūmų vakcinavimo centre.

Vakcinų prieinamumas ir gyventojų saugumas išlieka prioritetu, todėl net keturiuose Kauno mikrorajonuose nuo COVID-19 vakcinuos privačios medicinos įstaigos. Čia laukiami visi kauniečiai, norintys pasiskiepyti nuo koronavirusinės infekcijos ir taip apsaugoti save ir kitus. Taip pat nuolatos stebime situaciją ir rūpinamės, kad mobilios pajėgos atvyktų į tas vietas, kur jaučiamas poreikis“,  – teigė Kauno miesto savivaldybės Ekstremalių situacijų operacijų centro vadovas Paulius Keras.

Nuo rugsėjo 30 d. kauniečiai ir miesto svečiai galės nemokamai skiepytis ne tik Ledo rūmuose, bet ir privačiose medicinos įmonėse – „Antėja“ laboratorijoje ir „InMedica“ klinikoje. Personalas čia turės „Comirnaty“ („Pfizer-BioNTech“) vakciną.

Naujos lokacijos bus įsikūrusios Žaliakalnio, Dainavos, Šilainių ir Aleksoto mikrorajonuose. „Antėja“ padalinuose  – Savanorių pr. 97 ir Birželio 23-iosios g. 4 – gyventojai bus skiepijami su išankstine registracija ir be jos. Baltų pr. 7A esančioje „InMedica“ klinikoje miestiečius priims tik su išankstine registracija. Spalio pradžioje, norintiems pasiskiepyti, duris atvers ir „InMedica“ klinika Aleksote.

Visų vakcinavimo punktų darbo laikai ir kita aktuali informacija skelbiama bei nuolat atnaujinama: svarbu.kaunas.lt/vakcinacija/

 

Daugiau informacijos: https://www.kaunas.lt/2021/09/naujienos/kaune-uzbaigiamas-vakcibusu-sezonas-atsidarys-keturi-nauji-skiepijimo-punktai/

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content