Kaune išrinktas sveikiausias darbo kolektyvas

Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras rugsėjo–gruodžio mėnesiais organizavo konkursą „Kauno miesto sveikiausias darbo kolektyvas 2017“, kurio tikslas – skatinti įmonių darbuotojus bei jų vadovus profilaktiškai tikrintis savo sveikatą, propaguoti sveiką gyvenseną bei inicijuoti fizinį aktyvumą darbo vietose. Konkurse iš viso dalyvavo 14 įmonių: AB „Lietuvos Geležinkeliai“, UAB „Intermedix Lietuva“, Kauno apygardos teismas, UAB „Kauno autobusai“, Kauno Gedimino  Sporto ir Sveikatingumo gimnazija, UAB „KB Components“, LSMU gimnazija, LSU biblioteka, UAB „No magic Europe“, NVSC Kauno departamentas, UAB „Raben Lietuva“, UAB „Dextera“, UAB ,,Theca Furniture“ ir UAB „Vičiūnų grupė“.

Konkurso nugalėtojais tapo ir sveikiausiu darbo kolektyvu Kauno mieste šiemet išrinktas Kauno apygardos teismas! Sveikiname nugalėtojus ir dėkojame visiems dalyvavusiems bei linkime toliau rūpintis savo ir kolektyvo sveikata!

Informacijos šaltinis Kauno visuomenės sveikatos biuras

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content