Kaunas žvalgosi naujų projektų: startuoja „Iniciatyvos Kaunui 2019“

Nuo socialinių paslaugų, jaunimo užimtumo, bendruomeninės veiklos iki kultūros, sporto, turizmo skatinimo bei paveldosaugos – tai pagrindinės sritys, nubrėžiančios 2019-ųjų programos „Iniciatyvos Kaunui“ gaires. Kauno miesto savivaldybė pasirengusi svariai prisidėti prie kokybiškų projektų įgyvendinimo ir jau paskelbė pirmuosius kvietimus paraiškoms teikti.

Ketvirtus metus skaičiuojanti programa „Iniciatyvos Kaunui“ ragina nevyriausybinio sektoriaus organizacijas įgyvendinti naujus bei originalius projektus, kurie atlieptų strateginius Kauno miesto tikslus ir teiktų naudą patiems kauniečiams.

„Ligšiolinė Kauno patirtis įrodo, kad nevyriausybinis sektorius gali būti patikimu partneriu sprendžiant miesto problemas ir tenkinant jo žmonių poreikius. Kaskart suteikdami vis didesnį pasitikėjimą, matome, jog tai pasiteisina. Organizacijos stiprina savo kompetencijas ir auga kartu su mūsų lūkesčiais, todėl esame nusiteikę tęsti bendradarbiavimą. Siekiame, kad „Iniciatyvos Kaunui“ sudomintų vis naujus pareiškėjus, galinčius pasiūlyti vertingų projektų ir gebančius juos kokybiškai įgyvendinti“, – sakė programos „Iniciatyvos Kaunui“ pradininkė Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Pasak jos, pagrindiniai projektų atrankos bei vertinimo kriterijai ir toliau išlieka nepakitę. Pagrindiniu prioritetu čia laikoma nauda Kaunui ir kuo platesniam kauniečių ratui. Todėl labai svarbu, kad projektinės veiklos būtų kuo efektyvesnės siekiant konkrečių rezultatų tiek kultūros ar sporto srityje, tiek ir teikiant socialines paslaugas.

Šiemet „Iniciatyvos Kaunui“ pristato naujovę – galimybę teikti paraiškas ir susijusius dokumentus greičiau bei paprasčiau tiesiogiai per svetainę https://iniciatyvos.kaunas.lt/.

Šiai dienai jau laukiama iniciatyvų keturiose srityse:

  • Bendrosios gyventojų kultūros ugdymas;
  • Fizinio aktyvumo ir sporto plėtojimas;
  • Socialinių paslaugų plėtra;
  • Jaunimo įgalinimas ir vaikų užimtumas.

Pirmųjų trijų išvardintų sričių paraiškų laukiama iki sausio 4 dienos, o Jaunimo įgalinimo ir vaikų užimtumo srityje – atitinkamai pagal pasirinktą prioritetą – iki sausio 18 arba sausio 25 dienos.

Gruodžio 11 d., 15 val. Kauno miesto savivaldybės Didžiojoje salėje rengiamas kvietimų pristatymas bei susitikimas su būsimais projektų rengėjais Socialinių paslaugų plėtros srityje (registracija internetu), o gruodžio 18-ąją, 15 val. kviečiami pareiškėjai, ketinantys siūlyti savo projektus, susijusius su jaunimo įgalinimu ir vaikų užimtumu (registracija – čia).

Informaciniuose seminaruose numatoma detaliau pristatyti kvietimų turinį, supažindinti su pagrindiniais paraiškų pildymo reikalavimais, o tuo pačiu atsakyti į visus projektų autoriams rūpimus klausimus.

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content