„Kaunas Tvarkosi 2018” Centro seniūnijoje

Šį šeštadienį Kaunas tvarkėsi.  Ramybės parke buvo galima išvysti šimtus šiukšlių maišais, grėbliais ir pirštinėmis „apsiginklavusių“ kauniečių. Skaičiuojama, jog Centro seniūnijos parinktoje vietoje akcijoje dalyvavo apie keli šimtai miestiečių.

Nuoširdžiai dėkojame visiems akcijos dalyviams savo darbu, išmone bei kitais būdais prisidėjusiems prie švarinimosi akcijos: seniūnaičiams, Centro seniūnijoje veikiančių mokyklų moksleiviams bei mokytojams, visiems kauniečiams. Taip pat dėkojame UAB “Kauno švara” už pristatytą edukacinę programą bei talkininkams įteiktas dovanėles.

Centro seniūnijos informacija

 

 

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content