„Kaunas tvarkosi 2018 „Vilijampolės seniūnijoje

2018-04-21 Lampėdžiuose, vyko Kaunas tvarkosi akcija.  Šiais metais Vilijampolės gyventojai buvo pakviesti tvarkyti Lampėdžių pradžioje esančią stovėjimo aikštelę, ir  paplūdimio teritoriją. Labai džiugu, kad akcijoje dalyvavo daug bendruomenės narių, gyventojų iš įvairių miesto vietų, moksleivių.
Dėkojame prie  akcijos organizavimo  prisidėjusiems Lampėdžių bendruomenės nariams, dėkojame Danutei Černiuvienei bei Veršvų bendruomenės cento „Būkime sveiki“ nariams ir vadovei Angelinai Laucienei už parengtą vaišių stalą , Vilijampolės bendruomenių savanoriams, seniūnaičiams bei Vilijampolės seniūnijoje veikiančių mokyklų moksleiviams bei mokytojams. Taip pat dėkojame UAB “Kauno švara” už pristatytą edukacinę programą bei talkininkams įteiktas dovanėles.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti su visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.

Kauno bangelė
Skip to content